Noklausīšanās drošība

Aizsardzība pret noklausīšanos var būt ļoti noderīga. Vai esat kādreiz domājuši, kas notiktu, ja Jums kāda svarīga informācija kļūs zināma? Mēs baidāmies no cilvēkiem, kuri neprot glabāt svešus noslēpumus, bet bieži vien pat nedomājam par to, ka tiešs kontakts ar cilvēku var pat nebūt vajadzīgs, lai mūsu noslēpumi kļūtu zināmi visiem. 21 gadsimts ir gadsimts, kad šķiet, ka sienām ir ausis un datoriem ir acis. Šāds apgalvojums ne vienmēr nozīmē paranoju.

MACIŅŠ PRET NOKLAUSĪŠANOS

13.00€ Bez PVN: 13.00€

Pasargās Jūs no jeb kādas iespējamās noklausīšanās caur mobilo telefonu. Jums ir aizdomas, ka kāds J..

text_instock

13.00€ Bez PVN: 13.00€

MACIŅŠ PRET NOKLAUSĪŠANOS LIELS

26.00€ Bez PVN: 26.00€

Lielāka izmēra maciņš pasargās jūs pret jeb kādu noklausīšanos caur telefonu. Ja Jums ir aizdomas, k..

text_instock

26.00€ Bez PVN: 26.00€

SIGNĀLA BLOĶĒJOŠA KASTE

68.00€ Bez PVN: 68.00€

Sakaru bloķēšanas kārba palīdzēs aizsargāt jūsu tālruņus no nevēlamas noklausīšanās. Šajā kārbā var ..

text_instock

68.00€ Bez PVN: 68.00€

Parādīt 1 līdz 3 no 3 (lapuses: 1)

Noklausīšanās draudi

Noklausīšanās ierīces – skan intriģējoši, vai ne? Droši vien katrs ir sapņojis par noklausīšanās ierīci, lai noklausītos kādu sev svarīgu sarunu. Mūsdienās šādas noklausīšanās ierīces pastāv, un jums nav jābūt STT aģentam vai detektīvam, lai to iegādātos. Klausīšanās aprīkojums ir vienkārša, ērti lietojama visiem - vienkārši ievietojiet SIM karti un veiciet zvanu. Noklausīšanās ierīces ir katram pieejamas un viegli lietojamas – vienkārši ievietojiet SIM karti un zvaniet. Noklausīšanās ir izlūkošanas un rūpnieciskās izspiegošanas veids, ko var izmantot aģenti, detektīvi, īpašas noklausīšanās stacijas, visas izlūkošanas vienības un mūsdienās arī jebkura fiziska persona. Notiek arī slepenas pārrunu un paziņojumu noklausīšanās, kuras veic ar tehniskiem saziņas sakaru pārdošanas līdzekļiem.

Kā pasargāt sevi no noklausīšanās?

Kādreiz, lai iegūtu sensitīvu informāciju, cilvēki lika glāzi pie sienas vai izurba caurumu durvīs utt. Tā kā tehnoloģijas attīstās, jums vairs nav jāalgo spiegs, kas sniegts jums nepieciešamo informāciju. Pietiek ierīkot noklausīšanās ierīces vajadzīgajā vietā, un jūs iegūsiet nepieciešamo informāciju pat no liela attālumā.

Noklausīšanās funkcijas

Ne vienmēr noklausīšanās ierīce tiek izmantota ar labiem nodomiem. Parasti tas tiek darīts, lai iegūtu sensitīvu informāciju un izmantotu to pret tās avotu. Tātad jūsu biznesa konkurenti var uzzināt par uzņēmuma finanšu stratēģiju, bet greizsirdīgs vīrs - par savas sievas krāpšanu.

Zināms, ka noklausīšanās ierīces tiek izmantotas arī jūsu pašu drošībai. Ja jums ir aizdomas, ka kāds jūs sāpina, ka jūs riskējat zaudēt visu jums svarīgo informāciju, tas var palīdzēt aizsargāt jūsu intereses. Retos gadījumos noklausīšanās iekārtas var pat glābt jūsu vai jūsu tuvinieku dzīvību un veselību.

Noklausīšanās iekārtas nevar garantēt, ka jūs uzzināsit par vīra vai sievas neticību, par savu bērnu slikto kompāniju vai biznesa partneru nodevību. Ir iespējams uzzināt arī ļoti labas ziņas. Var redzēt, ka jums patiesībā ir uzticīgs vīrs vai sieva, labs bērns un uzticams partneris. Uzzinājis tādas brīnišķīgas ziņas, beidzot varēsiet atpūsties un dzīvot sirdsmierā ar pārliecību par sevi un apkārtējiem.

Noklausīšanās ierīces ir dažāda veida, un tās var iedalīt divās galvenajās apakšgrupās: vietējā un attālinātā. Vietējā ir tuvu noklausāmajam objektam, savukārt attālinātā ļauj klausīties un ierakstīt sarunu, kad nav iespējas objektam pietuvoties. Attālinātās ļauj ilgstoši klausīties un ierakstīt sarunas, neatrodoties objekta tuvumā. Viss, kas jums jādara, ir piekļūt uzturēšanās vietai, birojam, automašīnai vai vienkārši piekļūt personīgajām mantām, lai ieslēgtu noklausīšanās ierīci.

Radio noklausīšanās iekārtas ar radioviļņu palīdzību pārsūta skaņu uz īpašu uztvērēju, kas parasti tiek piegādāts kopā ar pašu noklausīšanās iekārtu. Noklausīšanās ierīci, sava mazā izmēra dēļ, gandrīz nav iespējams atrast, turklāt šāda veida noklausīšanās ierīce pārraida ļoti augstas kvalitātes skaņu.

GSM noklausīšanās ierīce - atšķirībā no iepriekšminētajām ierīcēm, kuru attālums līdz objektam ir ierobežots, darbības attāluma ierobežojuma nav. Noklausīšanās notiek, izmantojot šūnu komunikāciju, t.i., ar sava tālruņa palīdzību jūs varat dzirdēt, kas notiek ierīces apkārtnē.

Katrs pats izlemj, kura klausīšanās ierīce viņiem ir vispiemērotākā. Kā izriet no iepriekšējās informācijas, izvēle ir ļoti liela un ierīces ir viegli lietojamas. Noklausīšanās aprīkojuma kvalitāte un darbības ilgums ir ļoti atšķirīgs. Vienai gaidīšanas režīms ir tikai viena diennakts, bet otras gaidīšanas režīms var sasniegt pat vairākus mēnešus bez papildu uzlādes. Ir ļoti svarīgi nesajaukt gaidīšanas režīmu ar darbības režīmu. Noklausīšanās ierīces gaidīšanas režīms ir laiks, kurā noklausīšanās ierīce paliek ieslēgta un netiek izslēgta, līdz noteiktai darbībai. Darbības režīms - tas ir perioda ilgums, kad uz noklausīšanās iekārtu tiek pastāvīgi izsaukts noklausīšanās zvans. Piemēram, ja ierīcei gaidīšanas režīms ir 2 mēneši, darbības režīms būs aptuveni viena nedēļa. Parasti, jo ilgāks gaidīšanas režīms, jo lielāks ir pašas noklausīšanās ierīces izmērs. Tas ir saistīts ar lielāku akumulatora ietilpību. Ir arī spiegošanas iekārtas un atzvanīšanas funkciju, kas ir ļoti ērta, jo jums nav jātērē laiks nepārtrauktiem zvaniem - noklausīšanās ierīce pati piezvana, kad tā uztver skaņu. Visizdevīgākā cenas un kvalitātes ziņā ir GSM noklausīšanās ierīce mini. Tai ir salīdzinoši zema cena, ilgs gaidīšanas režīma laiks un laba skaņas kvalitāte, taču mums ir arī daudz citu kvalitatīvu noklausīšanās ierīču.


                                        Bieži uzdotie jautājumi

Kādiem nolūkiem izmanto aizsardzību pret noklausīšanos?

Pat izslēgto telefonu var izsekot un noklausīties. Protams, Jūs varat izņemt SIM karti, bet būtu diezgan nepatīkami to darīt katru reizi. Vāciņi vai kastīte ir lielisks glābiņš.

Kā darbojas aizsardzība pret noklausīšanos?

Aizsardzība pret noklausīšanos bloķē saziņu, ierīces neizstaro nekādu signālu. Vēlamā prece ir vienkārši jānovieto vāciņā vai kastītē, un signāls tiks bloķēts.