Noklausīšanās drošība

Aizsardzība pret noklausīšanos var būt ļoti noderīga. Vai esat kādreiz domājuši, kas notiktu, ja Jums kāda svarīga informācija kļūs zināma? Mēs baidāmies no cilvēkiem, kuri neprot glabāt svešus noslēpumus, bet bieži vien pat nedomājam par to, ka tiešs kontakts ar cilvēku var pat nebūt vajadzīgs, lai mūsu noslēpumi kļūtu zināmi visiem. 21 gadsimts ir gadsimts, kad šķiet, ka sienām ir ausis un datoriem ir acis. Šāds apgalvojums ne vienmēr nozīmē paranoju.

MACIŅŠ PRET NOKLAUSĪŠANOS

13.00€ Bez PVN: 13.00€

Pasargās Jūs no jeb kādas iespējamās noklausīšanās caur mobilo telefonu. Jums ir aizdomas, ka kāds J..

text_instock

13.00€ Bez PVN: 13.00€

MACIŅŠ PRET NOKLAUSĪŠANOS LIELS

26.00€ Bez PVN: 26.00€

Lielāka izmēra maciņš pasargās jūs pret jeb kādu noklausīšanos caur telefonu. Ja Jums ir aizdomas, k..

text_instock

26.00€ Bez PVN: 26.00€

Sarunas aizsardzība pret jebkādu noklausīšanos DRUID D-06

2 950.00€ Bez PVN: 2 950.00€

DRUID D-06 ir augstākās kvalitātes drošības sistēma. Tā ir vienīgā ierīce pasaulē, kas var par 100..

text_instock

2 950.00€ Bez PVN: 2 950.00€

SIGNĀLA BLOĶĒJOŠA KASTE

68.00€ Bez PVN: 68.00€

Sakaru bloķēšanas kārba palīdzēs aizsargāt jūsu tālruņus no nevēlamas noklausīšanās. Šajā kārbā var ..

text_instock

68.00€ Bez PVN: 68.00€

Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)

Noklausīšanās bīstamība

 

Par noklausīšanās upuriem bieži kļūst vīri vai sievas, kuru otra puse ir ārkārtīgi greizsirdīga. Viņi pat nenojauš, ka dzimšanas dienā dāvinātajā telefonā ir uzstādīta telefona izsekošanas programma. Noklausīšanos var veikt arī konkurenti vai sadarbības partneri, kuriem ir ļoti svarīgi iegūt noteiktu konfidenciālu informāciju. Arī kompānijas darbiniekus var noklausīties, taču apzinīgs darba devējs par to vienmēr brīdina. Bērni un pusaudži ir arī noklausīšanās upuru sarakstā. Vecākiem ir ļoti svarīgi zināt, ar ko nodarbojas un ar ko kontaktē viņu bērns. Papildinformāciju par noklausīšanās ierīcēm skatiet sadaļā Noklausīšanās iekārtas.

 

Kā pasargāt sevi no noklausīšanās?

 

Kādā veidā jūs var noklausīties? Viens no veidiem - caur GSM noklausīšanās ierīci. GSM noklausīšanās ierīci var novietot visur – mašīnā, istabā vai vienkārši starp personīgajām mantām. Skaidrs, ka no attāluma to izdarīt nav iespējams, tāpēc, ja jau ir sākusies informācijas noplūde, iekļaujiet aizdomās turamo lokā tos cilvēkus, kuriem ir piekļuve Jūsu mājai, automašīnai vai personīgajām mantām. Lai būtu vienkāršāk saprast, kur paslēpta GSM noklausīšanās ierīce, mēģiniet atveidot savā atmiņā, kur Jūs bijāt, kad skaļi runājāt par lietām, kas kļuvušas zināmas trešajām personām. To izdarīt ne vienmēr ir vienkārši, jo mēs dažkārt izplatām vienu un to pašu informāciju vairākās vietās.

 

Telefonu aizsardzība pret noklausīšanos

 

Noklausīšanās var notikt arī caur Jūsu telefonu. Bieži vien cilvēki vairākus gadus lieto telefonu, kurā ir noklausīšanās programma, un pat nenojauš, ka tiek noklausīti. Nenojauš līdz brīdim, kad notiek pa telefonu aprunātās informācijas noplūde ar personām, kurām uzticas. Vēl bailīgāk kļūst, ja notiek informācijas noplūde, kas pat nav apspriesta pa telefonu. Telefons vienkārši atradās tajā pašā istabā, kur notika saruna. Cilvēki bieži domā, ka drošības labad pietiek tikai izslēgt telefonu. Nē, tā ir ļoti liela kļūda. Lieliski noklausīties var arī caur izslēgtu telefonu. Situācija šķiet patiešām bezcerīga. Taču tā nav, pastāv arī aizsardzība pret telefonu noklausīšanos.

 

Noklausīšanās vāciņš

 

Vāciņš vislabāk pasargā telefonus no noklausīšanās. Tā kā vāciņš pilnībā bloķē sakarus, Jūs būsiet pilnībā pasargāts no jebkādas noklausīšanās caur telefonu. Jāsaka, ka sakari tiks pilnībā bloķēti, tāpēc Jūs ne tikai neviens nedzirdēs, bet neviens arī nevarēs ar Jums sazināties. Ja gaidāt svarīgu zvanu vai īsziņu, nevajadzētu ielikt telefonu vāciņā uz šo periodu. Vāciņš ir pilnībā drošs lietošanā, tas neizstaro nekādus starus – vienkārši nelaiž cauri elektromagnētiskos viļņus. Vizuāli vāciņš nerada nekādas aizdomas, nekā neparasta tajā nav. Ārēji tas izskatās pēc vienkārša telefona vāciņa, tāpēc nevienam neradīsies lieki jautājumi par to, kādiem mērķiem tas tiek izmantots. Vāciņi mēdz būt divu izmēru – mazāki un lielāki, tāpēc katrs varēs izvēlēties tādu, kas viņam vairāk piestāvētu. Jaunākajiem viedtālruņiem lieliski derēs liels vāciņš ar aizsardzību pret noklausīšanos. Tajā brīvi ietilptu pat liels viedtālrunis. No noklausīšanās pa telefonu varētu pasargāt mobilo sakaru blokatori, taču to lietošana ir aizliegta.

 

Konsultēsim Jūs par aizsardzību pret noklausīšanos

 

Sīkāka informācija par aizsardzību pret noklausīšanos atrodama mūsu mājas lapā. Katrs punkts tiek aprakstīts secīgi. Ja Jums ir kādi jautājumi, Jūs droši varat zvanīt uz lapā norādītajiem tālruņiem darba dienās un saņemt visu interesējošo informāciju. Tie, kam nepatīk zvanīt, var mums uzrakstīt uz norādīto e-pastu. Mēs labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un nepieciešamības gadījumā sagatavosim piedāvājumu. 


                                        Bieži uzdotie jautājumi

Kādiem nolūkiem izmanto aizsardzību pret noklausīšanos?

Pat izslēgto telefonu var izsekot un noklausīties. Protams, Jūs varat izņemt SIM karti, bet būtu diezgan nepatīkami to darīt katru reizi. Vāciņi vai kastīte ir lielisks glābiņš.

Kā darbojas aizsardzība pret noklausīšanos?

Aizsardzība pret noklausīšanos bloķē saziņu, ierīces neizstaro nekādu signālu. Vēlamā prece ir vienkārši jānovieto vāciņā vai kastītē, un signāls tiks bloķēts.