Detektori

Noklausīšanas ierīču detektors nav ikdienas ierīce. Sajūta, ka Jūs tiekat novērots, dzirdēts vai redzēts, droši vien ir pazīstama ikvienam. Tad šķiet, ka sienām ir ausis, galdam ir acis, un turklāt kaut kur ir iebūvēta GPS izsekošanas ierīce. Dažkārt šī sajūta mūs pieviļ un izrādās, ka tas viss ir tikai iedoma, taču ir brīži, kad visas šīs aizdomas apstiprinās. Kā var uzzināt, vai tā ir fantāzija vai realitāte? Ļoti vienkārši, Jums vienkārši jāizmanto noklausīšanas ierīču detektors. Tā sauktais noklausīšanas ierīču detektors palīdzēs atrast ne tikai noklausīšanas ierīces, bet arī slēptās kameras un GPS izsekošanas ierīces.

DETEKTORS

135.00€ Bez PVN: 135.00€

Noklausīšanās ierīču detektors paredzēts bezvada noklausīšanās un video novērošanas, kā arī citu sle..

text_instock

135.00€ Bez PVN: 135.00€

DETEKTORS LED

72.00€ Bez PVN: 72.00€

LED noklausīšanās ierīču detektors palīdzēs atklāt novērošanas iekārtas - noklausīšanās ierīci v..

text_instock

72.00€ Bez PVN: 72.00€

DETEKTORS MOBIFINDER 5

850.00€ Bez PVN: 850.00€

Mobihfinder ir mobilo tīklu detektors, kurš uztver GSM un LTE frekvences. Šis ir labākais aizmigušo ..

text_instock

850.00€ Bez PVN: 850.00€

DETEKTORS RAKSA iDet

631.00€ Bez PVN: 631.00€

Šis profesionālais detektors ļaus Jums atklāt arī aizmigušas noklausīšanās ierīces. Ierīce var skanē..

text_instock

631.00€ Bez PVN: 631.00€

DETEKTORS RD10

169.00€ 205.00€ Bez PVN: 169.00€

RD10 detektors slēptajām kamerām un noklausīšanās ierīcēm ātri atrod novērošanas aprīkojumu. Izmant..

text_instock

169.00€ 205.00€ Bez PVN: 169.00€

Jaunās paaudzes profesionālais detektors iProtect 1217i

3 250.00€ Bez PVN: 3 250.00€

Detektors iProtect 1217i nosaka mobilos un bezvadu signālus daudz lielākā attālumā nekā parastie ra..

text_instock

3 250.00€ Bez PVN: 3 250.00€

NOKLAUSĪŠANĀS IEKĀRTU MEKLĒTĀJS AR MAGNĒTA UZIEŠANAS FUNKCIJU

117.00€ Bez PVN: 117.00€

Noklausīšanās ierīču meklētājs nosaka GPS izsekošanas aprīkojumu, kas ir aprīkots ar magnētu. Tiek ..

text_instock

117.00€ Bez PVN: 117.00€

PILDSPALVAS TIPA DETEKTORS 1205i

399.00€ 469.00€ Bez PVN: 399.00€

1205i Noklausīšanās ierīču detektors atklāj noklausīšanās aprīkojumu, GPS izsekotājus un slēptās b..

text_instock

399.00€ 469.00€ Bez PVN: 399.00€

PROFESIONĀLS DETEKTORS 1207i

840.00€ Bez PVN: 840.00€

Visu veidu profesionālo noklausīšanās ierīču detektoru 1207i raksturo īpaši augsta kvalitāte. 1207..

text_instock

840.00€ Bez PVN: 840.00€

Parādīt 1 līdz 9 no 9 (lapuses: 1)

Noklausīšanās ierīču detektoru īpatnības

Tirdzniecībā noklausīšanās ierīču detektori ir ne mazāk pieprasīti kā pašas noklausīšanās ierīces. Šobrīd tirgus var piedāvāt plašu ierīču klāstu par dažādām cenām, kas ļauj atklāt un izsekot noklausīšanās ierīces. Kā tās atšķiras? Pēc būtības atšķiras ar kvalitāti un uztverto signālu daudzumu. Vienkāršākās ierīces uztver GSM, UHF, VHF un citas radiofrekvences. Vissarežģītākie noklausīšanas ierīču detektori var noteikt ne tikai radiofrekvences, bet arī sarežģītus digitālos protokolus, tādus kā 3G, 4G, WiFi un Bluetooth. Mūsu veikalā ir pieejams profesionāls detektors 1207i. Klienti bieži jautā: Vai noklausīšanās ierīču detektors var atrast neaktīvas noklausīšanās ierīces? Nē, lai detektors atklātu aizmigušās noklausīšanās ierīces, ir nepieciešams īpašs aprīkojums, un pat ar to neaktīvas ierīces var atrast tikai automašīnā. Jautāsiet, vai ir iespējams atrast noklausīšanās ierīci bez detektora? Teorētiski iespējams, bet faktiski tas ir gandrīz neiespējami. Tas notiek tāpēc, ka neviens neatstāj noklausīšanās ierīci redzamā vietā, jo tas vienkārši tiktu atrasta. Noklausīšanās ierīces parasti tiek slēptas ļoti rūpīgi. Iedomājieties, cik ilgs laiks jums būtu nepieciešams, lai izmeklētu katru automašīnas vai istabas stūri? Ļoti daudz. Tāpat paturiet prātā, ka vienmēr atradīsies kāda vieta vai slēptuve, par kurām jūs pat neiedomājāties, ka tāda pastāv. Vai pēc šādas izmeklēšanas jūs iegūsiet sirdsmieru un drošības sajūtu? Noteikti nē, tāpēc galu galā jums būs vajadzīgs detektors.

Noklausīšanās ierīču detektoru veidi

Detektori var būt gan analogie, gan digitālie. Analogie detektori reaģē uz noklausīšanās ierīces signālu reālā laikā. Digitālie detektori var arī piefiksēt noklausīšanās ierīces darbību un ierakstīt datus atmiņā. Šī funkcija ir nepieciešama, lai atrastu dziļi aizmigušās noklausīšanās ierīces, kuras var ieslēgties diennakts laikā tikai uz 10 minūtēm, pārējā laikā neizplatot nekādu signālu. Atstājot šādu detektoru mašīnā vai iekštelpās vismaz uz 24 stundām, uzzināsiet kurā laikā ieslēdzas raidītājs. Šīs vienreizējās ierīces iespējas to sadārdzina.

Lietošanas vienkāršība un priekšrocības

Vabolīšu meklētājs ir pieejams ikvienam. Jums tiešām nav jābūt profesionālam spiegam vai detektīvam, lai izmeklētu istabu vai automašīnu, jo tos ir ļoti viegli izmantot. Viss, kas jums jādara, ir jāieslēdz detektors un jāuzrauga LED lampiņas. Vajadzētu zināt, ka izsekošanas ierīces var raidīt dažādus signālus. Ja detektoram ir mazs uztveramo signālu daudzums, iespējams, ka aprīkojums netiks atklāts, jo tā raidīto signālu vabolīšu meklētājs vienkārši neatpazīs. Kuru detektoru izvēlēties? Vienkārši. Jo augstāka ir detektora kvalitāte, jo labāk tas atpazīs dažādus signālus un attiecīgi tā cena būs augstāka.

                                           

                                            Bieži uzdotie jautājumi

Kāda ir atšķirība starp dārgiem un lētiem detektoriem?  

Dārgs detektors var atpazīt vairāk signālu, daži dārgāki modeļi var atrast arī “miega” režīmā esošās noklausīšanas ierīces. Lētākie detektori var reaģēt uz rozetēm un tā tālāk, tādējādi apgrūtinot meklēšanu.

Kādas izsekošanas ierīces detektori nekonstatē?

Tādas, kas neizstaro nekādu signālu: diktofoni, kameras, kas ieraksta atmiņā. SD karšu kameras un diktofonus var atrast tikai vizuāli. Turklāt, ja noklausīšanas ierīce ir izlādējusies, detektori to neatradīs.

Vai detektori atrod “miega” režīmā esošās noklausīšanas ierīces?

Ne visi. “Miega” režīmā esošās noklausīšanas ierīces var atrast tikai detektori ar atminu, mūsu lapā tie ir “raksa” un “mobifinder”. Tie uztver signālu, ieraksta to atmiņā, un tad jau var redzēt, kas notiek.