Ārpustelpu kameras

Āra videonovērošanas kameras ir nepieciešamas, kad darbība, kuru vēlaties uzraudzīt, notiek ārpus ēkas. Dažādu laikapstākļu un ārējās ietekmes dēļ standarta novērošanas kameras nedarbojas ilgi un attēla kvalitāte nav apmierinoša. Īpašās āra videonovērošanas kameras ir izturīgas pret lietu, sniegu, sauli, karstumu un aukstumu. Tas ir tāpēc, ka tās ir izgatavotas no ļoti stipras konstrukcijas materiāliem, kas ir paredzēti darbam nelabvēlīgos laika apstākļos. Visi šie faktori nekādā veidā neietekmē video āra videonovērošanas kameras veiktspēju un video kvalitāti. Āra vides uzraudzībai var izmantot arī medību kameras, jeb dzīvnieku novērošanas kameras.

4G bezvadu āra kamera

319.00€ Bez PVN: 319.00€

Šī IP kamera ir praktiska un ērta. Lai kontrolētu attēlu tieši caur datoru vai tālruni, WIFI nav nep..

text_instock

319.00€ Bez PVN: 319.00€

ĀRĒJĀ SLĒPTĀ IP KAMERA PAGALMA GAISMEKĻA VEIDĀ

160.00€ Bez PVN: 160.00€

Bezvadu ārējā slēptā IP kamera pagalma gaismekļa veidā video ierakstīšanai uz microSD karti vai tālv..

text_instock

160.00€ Bez PVN: 160.00€

IP KAMERA AR GSM KARTI 3G, 4G FULL HD

290.00€ 325.00€ Bez PVN: 290.00€

Tā ir jaunās paaudzes IP bezvada video kamera ar SIM karti, kura atbalsta ātru video nodošanu caur 3..

text_instock

290.00€ 325.00€ Bez PVN: 290.00€

NAKTS IEKŠTELPU KAMERA AR SD KARTI

68.00€ Bez PVN: 68.00€

Ar šo nakts redzamības kameru varēsiet ērti filmēt iekštelpās. Šīs LED kameras lietošana ir ļoti vie..

text_instock

68.00€ Bez PVN: 68.00€

Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)

Novērošanas kameru funkcionalitāte

Āra videonovērošanas kameras ir paredzētas āra zonas uzraudzībai - laukumam, mājas apkārtnei vai organizācijas ēkai. Var izmantot vienu vai vairākas kameras. Vairākas kameras parasti ir vajadzīgas, ja novērojamā teritorija ir liela, un to nevar aptvert viena kamera. Āra videonovērošanas kameras var būt aprīkotas ar atmiņas karti, kā arī var straumēt tiešraides video. Fakts ir tāds, ka āra videonovērošanas kameras, kas pārraida tiešraides video, ir daudz lietderīgākas, jo jums nav jānoņem atmiņas karte no kameras katru reizi, kad vēlaties skatīties video. Jums atliek tikai aktivizēt īpašo sīkrīku tālrunī vai datorā, un jūs jau skatāties tiešraides video. Viena no šādām kamerām mūsu veikalā ir ip kamera ar gsm karti 3g, 4g full hd. Šīs āra novērošanas kameras tehniskie parametri ir ārkārtīgi labi. Kameras izšķirtspēja full HD, regulējams skata leņķis, attālināti skatāms video, 4 kustības noteikšanas režīmi un daudzas citas priekšrocības.

Medību novērošanas kameras

Āra videonovērošanas kameras ir vajadzīgas ne tikai teritorijas novērošanai. Tā var būt noderīga arī medībās. Šim nolūkam ir īpašas dzīvnieku novērošanas kameras, kuras fiksējot kustību, nekavējoties fotogrāfē un nosūta fotogrāfijas tieši uz jūsu e-pastu, un jūs savukārt ejat uz notikuma vietu. Tas ir ļoti ērti, jo medību laikā varat vienkārši atpūsties, jums nav jāgaida, kamēr dzīvnieks parādās, jūs varat vienkārši sēdēt un malkot tēju. Liela priekšrocība ir tā, ka medību kameras darbojas bez strāvas, tām nav nepieciešama elektrība, tām ir baterijas, tāpēc kameru var uzstādīt jebkur. Dzīvnieku novērošanas kamerai ir ļoti ilgs gaidīšanas laiks, kas var ilgt līdz vairākiem mēnešiem. Kamera var būt ļoti noderīga arī kā aizsardzība pret zagļiem. Atstājot šādu kameru lauku sētā, jūs iegūsit fotoattēlu vai video ierakstu ar zagļiem vai vandāļiem.


                                        Bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu skatīt ierakstus, ja mana kamera ieraksta tikai atmiņā?

Jums būs jāizņem karte no kameras un jāskatās ieraksti. Lai to izdarītu, noteikti būs jānoņem kamera, jāizņem karte, jāapskata ieraksti, jāievieto karte un jāuzstāda kamera vēlreiz. Dažreiz karti var izņemt no kameras, nenoņemot kameru.

Vai ir nepieciešams pastāvīgs barošanas avots?

Vairumā gadījumu jā. Bez barošanas kameras nedarbojas ilgi, līdz 3 stundām, un tad kameras izlādējas un izslēdzas. Izņēmums ir mednieku kameras, kas darbojas ar 8 AA baterijām.

Kādos apstākļos darbojas āra kameras?

Āra kameras nebaidās no lietus, mitruma, netīrumiem un temperatūras. Protams, karstumizturība ir ierobežota, parasti no -30 līdz 55 ºC.