Kā izvēlēties noklausīšanas ierīču detektoru?

heading_title

Noklausīšanas ierīču detektors —ir lieta, kas nav nepieciešama visiem. Detektors ir nepieciešams, ja jūtat, ka kāds Jūs noklausās, vēro vai seko Jūsu automašīnai. Fakts, ka nepiederīgie zina noteiktu informāciju, kuru viņi nevarēja uzzināt, norāda, ka Jums kāds seko. Dzīvē ir patiešām brīnumainas sakritības, tādēļ, ja pēc meklēšanas Jūs neatradāt nekādu izsekošanas aprīkojumu, nesteidzieties apšaubiet noklausīšanas ierīču detektora kvalitāti. Noklausīšanas ierīču detektors palīdz atklāt noklausīšanas ierīces, IP kameras, GPS izsekošanas ierīces. Visu, kas pārraida signālu. Diemžēl detektori nevar atklāt ierakstīšanas kameras un balss ierakstītājus, kas veic ierakstu iekšējā atmiņā.

Neapšaubāmi visticamākais variants ir uzticēt meklēšanu īpaši apmācītam cilvēkam. Kāpēc? Viņš zina visas vietas, kur var paslēpt novērošanas aprīkojumu, var redzēt to, ko noklausīšanas ierīču detektors neatrod. Tomēr dažreiz ir jāizmeklē daudzas vietas un automašīnas, tāpēc ir vērts iegādāties savu RF detektoru. Uzticamākais ir profesionālais 1207i detektors. Tas atrod tādus signālus kā: LTE, CDMA, GSM, DCS, WCDMA, 3G, 4G PCS, DECT, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Max, savukārt lētāki detektori parasti atrod tikai GSM un LTE. Dažreiz var pietikt ar lētāku detektoru, taču ir svarīgi atcerēties, ka, ja izsekošanas aprīkojums izstaro citus signālus, nevis GSM vai analogo signālu, detektors tos neatrod.

Bieži cilvēki jautā, vai noklausīšanās ierīču detektors var atrast miega režīmā esošo aprīkojumu. Miega režīmā esošs aprīkojums meklēšanas laikā var neizstarot nekādu signālu. Mūsu tiešsaistes veikalā miega režīmā esošu aprīkojumu atrod 2 spiegprogrammatūras detektori - Rax un Mobfinder. Mobifinder ir piemērotāks automašīnu pārmeklēšanai, Rax – telpu pārmeklēšanai. Darbības princips ir vienkāršs - Jūs atstājat detektoru uz laiku (dienu vai ilgāk) automašīnā vai telpā. Ja šajā laikā izsekošanas ierīce tiek aktivizēta, detektors uztvers šo signālu un ierakstīs to atmiņā. RF detektoru ierakstos Jūs atradīsit signāla laiku un to, kāds signāls tika uztverts, kas nozīmē, ka ir jāveic rūpīga izmeklēšana.

Jūs, iespējams, domājat, kāpēc jāizvēlas dārgais detektors, ja tas neatrod miega režīmā esošas ierīces. Atbilde ir vienkārša – noklausīšanas ierīču detektors reāllaikā ir ievērojami jutīgāks un labāk uztver signālus, kas padara to uzticamāku, veicot meklējumus reāllaikā. Jā, pārmeklēšanu reāllaikā var veikt arī ar atmiņā ierakstošiem detektoriem, taču tie nav tik precīzi. Tādējādi detektora, kas paredzēts pārmeklēšanai reāllaikā, priekšrocība ir tā, ka tas ir ļoti jutīgs, un atmiņā ierakstošā detektora priekšrocība ir tā, ka tas var atrast miega režīmā esošo aprīkojumu.

Bieži rodas jautājums, kāpēc reāllaika pārmeklēšanas detektoriem ir tik atšķirīgas cenas. Viss ir atkarīgs no tā, cik signālus uztver detektors, un no detektora jutīguma. Parasti gadās, ka jo dārgāks ir detektors, jo vairāk signālu tas uztver, kas nozīmē, ka izsekošanas aprīkojuma atrašanas iespējas ir lielākas. Noklausīšanās ierīču detektori parasti darbojas, izmantojot GSM, taču ir arī noklausīšanās ierīces, kas izstaro tādus signālus kā WIFI vai Bluetooth, tāpēc vienkāršs noklausīšanās ierīču detektors tās noteikti nevarēs atrast. Lētākie noklausīšanas ierīču detektori nav ļoti uzticami, un tāpēc var Jūs maldināt, reaģējot, piemēram, uz kontaktligzdām. Vēl viena nianse, lētāki detektori tiek ražoti Ķīnā un dārgāki Eiropā, tāpēc to kvalitāte ir atšķirīga. Detektoru lietošana parasti ir ļoti viegla, bieži vien nospiežot vienu pogu. Lai izvairītos no nevajadzīgiem traucējumiem un kļūdām, ir ieteicams veikt izmeklēšanu ar minimālās jutības iestatījumu. Atmiņā ierakstošiem detektoriem ir sarežģītāka vadība, taču tā nav problēma, jo komplektā ir detalizēta instrukcija angļu valodā.

Ja pēc šī raksta joprojām nevarat izlemt, kuras spiegprogrammatūru atrašanas ierīces Jums ir piemērotas, lūdzu, sazinieties ar mums. Gūstot priekšstatu par visu situāciju un budžetu, mēs varēsim Jums piedāvāt labāko variantu. Visiem produktiem ir 1 gada garantija, tādēļ ja ierīce tiks bojāta viena gada laikā, mēs to salabosim vai aizstāsim ar jaunu.

Saistīts ieraksts

 Kā izvēlēties slepeno diktofonu?

Kā izvēlēties slepeno diktofonu?

Slepens diktofons – lieliska izvēle, kad jums slepeni ir jāieraksta konkrēta saruna, jāsaņem pierādījumi. Diktofons ir ērts ar to, ka visi ieraksti paliek tā atmiņā, un jūs varat noklausīties tos jebkurā laikā. Lai sāktu jaunos ierakstus, vienkārši pārceliet failus no diktofona uz datoru vai jebkurā ērtā vietā, dzēsiet tos no diktofona un ierakstiet tālāk. Ierakstu skaits var būt neierobežots, lai atbrīvotu vietu jauniem. Bieži jautā, kāda ir starpība starp mini diktofonu un noklausīšanās ierīci, un kādā gadījumā kādu ierīci izvēlēties? Vispirms slepenais diktofons ir jāizvēlas tiem, kas grib noklausīties automobilī. Noklausīšanās „vabolīte”, kad automobilis brauc ar ātrumu virs 30 km/st., būs pavisam nelietderīgs, tāpēc ka jūs vienkārši neko nesadzirdēsiet. Diktofona ierakstīšanas kvalitāte automobilī pavisam necieš, jūs varat būt pārliecināti, ka noteikti dzirdēsiet visu nepieciešamo informāciju. Par citu svarīgu niansi ir tā, ka, izmantojot GSM „vabolīšu” vairākumu, noklausīšanās var būt veikta tikai reālā laika režīmā. Ja tobrīd, kad notiek svarīga saruna, jūs nevarēsiet klausīties, tad neuzzināsiet noteiktu informāciju. Slepenais diktofons palīdz izvairīties no tādas problēmas, jo ieraksti paliks un jūs varēsiet noklausīties tos sev ērtajā laikā. Protams, ja jums ir jādzird tieši tas, kas notiek, un, iespējams, pat kādam teikt priekšā atbildes, tad jums ir vajadzīga GSM „vabolīte”. Vēl viena atšķirība ir tā, ka diktofona skaņas kvalitāte ir ievērojami labāka.

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

GPS izsekošanas ierīce – ierīce, ar kuru pavisam ne visi sastopas sava ikdienas dzīvē. GPS izsekošanas ierīce – diezgan specifiskā ierīce, un tās uzdevums arī ir diezgan specifisks. Kādēļ ir vajadzīga GPS izsekošanas ierīce? Galvenokārt, lai izsekotu pašu cilvēku vai viņa automobili. Protams, nav obligāti atbildēt uz jautājumu par to, vai šī izsekošana ir slepena. Kādos gadījumos automobiļa izsekošana nav slepena? Piemēram, ja tas ir dienesta automobilis. Maksimālā darbības optimizācija ir svarīga katrai kompānijai, bet, ja laiks, kas ir patērēts komandējumiem, tiek izmantots neproduktīvi, tad kompānija cieš zaudējumus, gan no laika izlietojumu, gan arī no degvielas patēriņa redzespunkta. Tādos gadījumos izsekošanas iekārtas ir lietderīgas disciplīnas uzturēšanai darbinieku vidū, kuri tā vietā, lai strādātu, izmanto dienesta automobili personīgajos nolūkos.

Kā izvēlēties noklausīšanās iekārtas?

Kā izvēlēties noklausīšanās iekārtas?

Noklausīšanās ierīce ir pavisam nav vispopulārākais produkts pasaulē, tāpēc nav apbrīnojami, ka vairākums nezina, kādam nolūkam tā ir paredzēta un pēc kāda principa darbojas. Noklausīšanās ierīce palīdzēs jums attālā veidā tieši sadzirdēt, kas notiek jūs interesējošā objektā. Kā tā darbojas? Ļoti vienkārši. Jūs vienkārši ievietojat parastu, tālrunim paredzēto SIM karti noklausīšanās „vabolītē” un zvaniet uz šīs SIM kartes numuru. Noklausīšanās iekārta automātiski pieslēgsies, un jūs sadzirdēsiet, kas notiek tajā vietā, kur jūs atstājāt noklausīšanās ierīci.

KĀ IZVĒLĒTIES SLĒPTU KAMERU

KĀ IZVĒLĒTIES SLĒPTU KAMERU

Vai jūs zināt sajūtu, kad nezinot noteiktu informāciju, jūs nedodat mieru? Iedomājieties, ka no šī brīža jūs vienmēr varat zināt, kas jums ir svarīgs, pat ja šo informāciju iegūt ir īpaši grūti. Kā? Ar slēptu mini kameru.