Kā izvēlēties noklausīšanās iekārtas?

heading_title

Noklausīšanās ierīce ir pavisam nav vispopulārākais produkts pasaulē, tāpēc nav apbrīnojami, ka vairākums nezina, kādam nolūkam tā ir paredzēta un pēc kāda principa darbojas. Noklausīšanās ierīce palīdzēs jums attālā veidā tieši sadzirdēt, kas notiek jūs interesējošā objektā. Kā tā darbojas? Ļoti vienkārši. Jūs vienkārši ievietojat parastu, tālrunim paredzēto SIM karti noklausīšanās „vabolītē” un zvaniet uz šīs SIM kartes numuru. Noklausīšanās iekārta automātiski pieslēgsies, un jūs sadzirdēsiet, kas notiek tajā vietā, kur jūs atstājāt noklausīšanās ierīci.

Kā tad izvēlēties noklausīšanās ierīci? Tā kā noklausīšanās pēc būtības vienmēr notiek slepeni, sākumā padomājiet, kur jūs gribētu paslēpt noklausīšanās iekārtu. Pēc tam novērtējiet, kādam izmēram ir jābūt „vabolītei”, lai tā būtu atbilstīga izvēlētai vietai. Daudziem trūkst ideju, kur var paslēpt noklausīšanās iekārtu, tāpēc par vienu no vispopulārākajiem veidiem ir divpusējās līmlentes uzlīmēšana zem galda. Dažu noklausīšanās iekārtu komplektā jau ietilpst divpusējā lente, ar kuru jūs varat piestiprināt noklausīšanās ierīci tur, kur jums ir ērti.

Ja jūs nevarat izdomāt, kur var paslēpt noklausīšanās ierīci, lai neviens to neredzētu, tad varat izvēlēties noklausīšanās iekārtu, kura tiks iebūvēta noteiktajā parastajā priekšmetā. Tā var būt datorspēle, pagarinātājs, USB atslēga, lādētājs vai uzlādes vads. Visas mantas izskatās kā īstas, tāpēc neradīsies nekādu aizdomu. Vēl jo vairāk tās arī izpilda savas tiešās funkcijas, tāpēc cilvēks, kurš izmanto pagarinātāju, piemēram, pat neturēs aizdomās, ka viņu noklausās.

Protams, noklausīšanās arī var notikt atklāti. Tas notiek tādos gadījumos, kad jūs noklausāties savus nepilngadīgos bērnus. Vēl viens variants – kad jums nav iespējas regulāri apmeklēt savus pusmūža vecākus, un jūs vienmēr gribat uzzināt, vai viss viņiem ir kārtībā. Tādos gadījumos jūs brīdināt, ka dzirdēsiet visu, kas notiek, un nevienam nav jāiebilst jums.

Pēc tam novērtējiet, cik bieži jums būs piekļuves iespēja „vabolītei”, lai paņemtu to uzlādēšanai. Ja jūs varat to bieži veikt, tad gaidīšanas režīma ilgumam nav lielas nozīmes. doo Tomēr, ja noklausīšanās „vabolīte” būs kaut kur tālu no jums, piemēram, citā pilsētā, un to nevarēs uzlādēt bieži, tad ir svarīgi izvēlēties ierīci ar ilgu gaidīšanas režīmu. Viena no šādām ierīcēm ir gsm atzvanoša noklausīšanās ierīce „ilgstošas darbības“, kurai gaidīšanas režīms turpināsies līdz 30 dienām. Mums esošā „vabolīšu” sortimentā visilgākais gaidīšanas režīms noklausīšanās ierīcēm turpinās līdz 60 dienām.

Ir ļoti ērta un populāra klientu vidū atzvanīšanas funkcija. Kas padara šo funkciju par īpašu atzvanīšanas funkciju? Jums nav nepieciešams pastāvīgi zvanīt un notvert brīdi, kad sāksies saruna. Kad ir aktivizēta atzvanīšanas funkcija, tad noklausīšanās ierīce reaģē uz skaņu un zvana jums. Viss, kas jums ir jādara – atbildēt un klausīties sarunu. Tāpēc tiem, kas vēlas ietaupīt savu laiku, ir ieteicama noklausīšanās ierīce ar šo funkciju. Vienai no ierīcēm arī ir kustību noteikšanas funkcija. Tas nozīmē, ka noklausīšanās ierīces piezvanīs jums, kad konstatēs kustību telpā, kur tā atrodas.

Tiem, kam patīk daudzfunkcionālās ierīces, mēs varam piedāvāt noklausīšanās ierīces ar balss ierakstīšanas funkciju. Ja jūs ne vienmēr varat atbildēt, kad ir aktivēta atzvanīšanas funkcija, vai jūs ne vienmēr varat veikt zvanu vajadzīgajā laikā, vienkārši aktivējiet balss ierakstīšanas funkciju, izmantojiet SMS komandas, un vēlāk jūs varēsiet noklausīties jūs interesējošo sarunu.

Vislabākajai skaņas kvalitātei izvēlieties noklausīšanās ierīci ar ārējo mikrofonu. Ārējais mikrofons nodrošina vislabāko skaņas kvalitāti. Tomēr ir svarīgi zināt, ka neviena, pat visdārgākā noklausīšanās ierīce, nenodrošinās kvalitāti un skaņas skaidrību, ko var nodrošināt diktofons. Tāpēc, ja ir svarīga skaņas kvalitāte, jums ir jāizvēlas diktofons, nevis „vabolīti”. Šis noteikums ir attiecināms uz noklausīšanos automobilī. Ja automobilis kustas ar ātrumu, lielāku par 30 km/st., jūs, visdrīzāk, neko sadzirdēsiet, jo tādos gadījumos ir nepieciešams diktofons.

Tādējādi, izvēloties „vabolīti”, ņemiet vērā sekojošos parametrus: gaidīšanas režīms, vajadzība pēc slepenības, vieta, kur tiks uzstādīta, vajadzība pēc atzvanīšanas funkcijas. Ja pēc šī raksta jums joprojām ir grūti nolemt, kādu noklausīšanās attālumā ierīci izvēlēties, jūs varat piezvanīt pa sniegtiem numuriem vai uzrakstīt uz elektronisko pastu. Izklāstiet savas vajadzības, un mūsu konsultanti palīdzēs jums izvēlēties optimālo variantu.

Saistīts ieraksts

 Kā izvēlēties slepeno diktofonu?

Kā izvēlēties slepeno diktofonu?

Slepens diktofons – lieliska izvēle, kad jums slepeni ir jāieraksta konkrēta saruna, jāsaņem pierādījumi. Diktofons ir ērts ar to, ka visi ieraksti paliek tā atmiņā, un jūs varat noklausīties tos jebkurā laikā. Lai sāktu jaunos ierakstus, vienkārši pārceliet failus no diktofona uz datoru vai jebkurā ērtā vietā, dzēsiet tos no diktofona un ierakstiet tālāk. Ierakstu skaits var būt neierobežots, lai atbrīvotu vietu jauniem. Bieži jautā, kāda ir starpība starp mini diktofonu un noklausīšanās ierīci, un kādā gadījumā kādu ierīci izvēlēties? Vispirms slepenais diktofons ir jāizvēlas tiem, kas grib noklausīties automobilī. Noklausīšanās „vabolīte”, kad automobilis brauc ar ātrumu virs 30 km/st., būs pavisam nelietderīgs, tāpēc ka jūs vienkārši neko nesadzirdēsiet. Diktofona ierakstīšanas kvalitāte automobilī pavisam necieš, jūs varat būt pārliecināti, ka noteikti dzirdēsiet visu nepieciešamo informāciju. Par citu svarīgu niansi ir tā, ka, izmantojot GSM „vabolīšu” vairākumu, noklausīšanās var būt veikta tikai reālā laika režīmā. Ja tobrīd, kad notiek svarīga saruna, jūs nevarēsiet klausīties, tad neuzzināsiet noteiktu informāciju. Slepenais diktofons palīdz izvairīties no tādas problēmas, jo ieraksti paliks un jūs varēsiet noklausīties tos sev ērtajā laikā. Protams, ja jums ir jādzird tieši tas, kas notiek, un, iespējams, pat kādam teikt priekšā atbildes, tad jums ir vajadzīga GSM „vabolīte”. Vēl viena atšķirība ir tā, ka diktofona skaņas kvalitāte ir ievērojami labāka.

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

GPS izsekošanas ierīce – ierīce, ar kuru pavisam ne visi sastopas sava ikdienas dzīvē. GPS izsekošanas ierīce – diezgan specifiskā ierīce, un tās uzdevums arī ir diezgan specifisks. Kādēļ ir vajadzīga GPS izsekošanas ierīce? Galvenokārt, lai izsekotu pašu cilvēku vai viņa automobili. Protams, nav obligāti atbildēt uz jautājumu par to, vai šī izsekošana ir slepena. Kādos gadījumos automobiļa izsekošana nav slepena? Piemēram, ja tas ir dienesta automobilis. Maksimālā darbības optimizācija ir svarīga katrai kompānijai, bet, ja laiks, kas ir patērēts komandējumiem, tiek izmantots neproduktīvi, tad kompānija cieš zaudējumus, gan no laika izlietojumu, gan arī no degvielas patēriņa redzespunkta. Tādos gadījumos izsekošanas iekārtas ir lietderīgas disciplīnas uzturēšanai darbinieku vidū, kuri tā vietā, lai strādātu, izmanto dienesta automobili personīgajos nolūkos.

KĀ IZVĒLĒTIES SLĒPTU KAMERU

KĀ IZVĒLĒTIES SLĒPTU KAMERU

Vai jūs zināt sajūtu, kad nezinot noteiktu informāciju, jūs nedodat mieru? Iedomājieties, ka no šī brīža jūs vienmēr varat zināt, kas jums ir svarīgs, pat ja šo informāciju iegūt ir īpaši grūti. Kā? Ar slēptu mini kameru.

Kā izvēlēties noklausīšanas ierīču detektoru?

Kā izvēlēties noklausīšanas ierīču detektoru?

Noklausīšanas ierīču detektors —ir lieta, kas nav nepieciešama visiem. Detektors ir nepieciešams, ja jūtat, ka kāds Jūs noklausās, vēro vai seko Jūsu automašīnai. Fakts, ka nepiederīgie zina noteiktu informāciju, kuru viņi nevarēja uzzināt, norāda, ka Jums kāds seko. Dzīvē ir patiešām brīnumainas sakritības, tādēļ, ja pēc meklēšanas Jūs neatradāt nekādu izsekošanas aprīkojumu, nesteidzieties apšaubiet noklausīšanas ierīču detektora kvalitāti. Noklausīšanas ierīču detektors palīdz atklāt noklausīšanas ierīces, IP kameras, GPS izsekošanas ierīces. Visu, kas pārraida signālu. Diemžēl detektori nevar atklāt ierakstīšanas kameras un balss ierakstītājus, kas veic ierakstu iekšējā atmiņā.