KĀ IZVĒLĒTIES SLĒPTU KAMERU

heading_title

Vai jūs zināt sajūtu, kad nezinot noteiktu informāciju, jūs nedodat mieru? Iedomājieties, ka no šī brīža jūs vienmēr varat zināt, kas jums ir svarīgs, pat ja šo informāciju iegūt ir īpaši grūti. Kā? Ar slēptu mini kameru.

Slēpta kamera, kā norāda nosaukums, ļauj slepeni uzņemt noteiktus notikumus. Visbiežāk tās ir slēptās mini-videokameras, kuras tiek izmantotas, ja vienkārši nav iespējams uzņemt atklāti. Tas var būt mazs fotoaparāts, kuru var viegli integrēt gandrīz jebkurā ikdienas lietošanai, vai kamera, kas izskatās kā ikdienas lietošanai paredzēta lieta. Slēptās mini kameras galvenā iezīme ir tā, ka tā ir pilnīgi neredzama un nerada aizdomas, tāpēc nevienam pat nebūs aizdomas, ka uzņemšana notiek.

Kādos konkrētos gadījumos cilvēkiem ir nepieciešams iegādāties slēpto kameru? Ļoti bieži slēpta kamera tiek izmantota, ja kāds no laulātajiem aizdomās par partneri ir neuzticība un vēlas pārbaudīt, vai tas tiešām tā ir. Tas tik un tā ir noderīgi. Iegādājies kameru, viņš vai nu pārliecinās par partnera lojalitāti un turpina dzīvot mierīgi, vai arī redz, ka blakus ir cilvēks, kurš nav uzticams un var pieņemt noteiktu lēmumu. Slēptās kameras var būt nepieciešamas ne tikai personisko attiecību noskaidrošanai. Bieži vien šī vajadzība rodas arī biznesā. Iedomājieties, ka esat veikala vai kafejnīcas īpašnieks un kasē pastāvīgi saskaras ar naudas trūkuma problēmu. Protams, neviens no darbiniekiem neatzīst, ka naudu paņēmis kasē. Vai arī neatzīst kļūdu savos aprēķinos. Protams, jūs varat vienkārši sadalīt trūkstošo summu un atskaitīt to no kopējās darbinieku algas, taču tad cietīs godprātīgi darbinieki, un negodīgie turpinās savus tumšos darbus. Slēpta kamera palīdzēs identificēt negodīgu darbinieku un neatgriezeniski atrisināt naudas trūkuma problēmu kasē. Slēptās videonovērošanas kameras ir populāras un iecienītas studentiem, kuriem nav laika sagatavoties eksāmeniem. Bezvadu mini kamera pārraida uzdevumu uz drauga tālruni, un draugs diktē atbildes caur auss klausuli jūsu ausī.

Kā jūs izvēlaties sev labāko slēpto kameru? Vispirms padomājiet, kam jums nepieciešama slēpta kamera. Novērtējiet savas iespējas uzlādēt kameru un noteikti pārbaudiet slēptās mini kameras ilgumu. Ja jums ir nepieciešamas kameras uz īsu laiku, līdz pat 2 stundām, varat droši izvēlēties bezvadu kameras. Jums nav jāuztraucas par barošanas avotu, un jūs to vienmēr varat nēsāt līdzi. Šīs kameras parasti ir mazas, tāpēc tās ir viegli noslēpt. Ja jums ir nepieciešama kamera ilgāk par 2 stundām un tā nav jātur līdzi, izvēlieties kameru, kuru var savienot ar pastāvīgu barošanas avotu. Jūs varat būt pārliecināti, ka svarīgā brīdī kamera nebeigsies, un jūs varēsiet savākt visu nepieciešamo materiālu. Apsveriet, vai jums ir nepieciešama iespēja tieši kontrolēt attēlu, vai arī kamera, kas to ierakstīs atmiņā, ir pilnībā piemērota, un jums tikai laiku pa laikam jāpārskata ieraksti. Ja vēlaties pārraidīt tiešraidē, izvēlieties IP kameru, tikai atcerieties, ka tai nepieciešams internets, tāpēc maršrutētājs ir nepieciešams vidē, kurā izmantosiet kameru.

Kur var paslēpt slēpto videokameru? Šādu vietu ir daudz! Vieglākais veids, kā paslēpt slēpto IP kameru. Tas ir kompakts, plakans un ļoti maza izmēra. To var paslēpt aiz attēla, cita starpā ievietot rotaļlietā vai citā priekšmetā. Ar šo kameru jūs varēsiet veiksmīgi doties uz eksāmenu, jo to ir ļoti viegli paslēpt zem drēbēm. Vissvarīgākais ir tas, ka kameras galva izvirzās uz priekšu, un tā ir maza un neuzkrītoša.

Vai jūs lasāt un nevarat iedomāties, kur var paslēpt kameru? Nav problēmu, jūs varat izvēlēties slepenas videokameras, kas jau ir iebūvētas konkrētā lietā. Tie var būt brilles, rokas pulkstenis, galda pulkstenis, automašīnas tālvadības pults, kustības sensors, dūmu detektors, pildspalva vai pat skrūve vai poga. Neviens pat neiedomājas, ka jūsu brilles filmē video, pulkstenis vispār nav paredzēts laika izsekošanai, un automašīnas tālvadības pultim nav nekāda sakara ar jūsu automašīnu. Ko mēs varam teikt par nevainīgu zobratu kaut kur mēbelēs vai parastu melnu pogu uz drēbēm? Pilnīgi diskrēti, jūs savāksiet visu nepieciešamo informāciju.

Kā jūs jau saprotat, slēpto kameru klāsts ir patiešām plašs, tāpēc ikviens var izvēlēties kameru, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām.

Saistīts ieraksts

 Kā izvēlēties slepeno diktofonu?

Kā izvēlēties slepeno diktofonu?

Slepens diktofons – lieliska izvēle, kad jums slepeni ir jāieraksta konkrēta saruna, jāsaņem pierādījumi. Diktofons ir ērts ar to, ka visi ieraksti paliek tā atmiņā, un jūs varat noklausīties tos jebkurā laikā. Lai sāktu jaunos ierakstus, vienkārši pārceliet failus no diktofona uz datoru vai jebkurā ērtā vietā, dzēsiet tos no diktofona un ierakstiet tālāk. Ierakstu skaits var būt neierobežots, lai atbrīvotu vietu jauniem. Bieži jautā, kāda ir starpība starp mini diktofonu un noklausīšanās ierīci, un kādā gadījumā kādu ierīci izvēlēties? Vispirms slepenais diktofons ir jāizvēlas tiem, kas grib noklausīties automobilī. Noklausīšanās „vabolīte”, kad automobilis brauc ar ātrumu virs 30 km/st., būs pavisam nelietderīgs, tāpēc ka jūs vienkārši neko nesadzirdēsiet. Diktofona ierakstīšanas kvalitāte automobilī pavisam necieš, jūs varat būt pārliecināti, ka noteikti dzirdēsiet visu nepieciešamo informāciju. Par citu svarīgu niansi ir tā, ka, izmantojot GSM „vabolīšu” vairākumu, noklausīšanās var būt veikta tikai reālā laika režīmā. Ja tobrīd, kad notiek svarīga saruna, jūs nevarēsiet klausīties, tad neuzzināsiet noteiktu informāciju. Slepenais diktofons palīdz izvairīties no tādas problēmas, jo ieraksti paliks un jūs varēsiet noklausīties tos sev ērtajā laikā. Protams, ja jums ir jādzird tieši tas, kas notiek, un, iespējams, pat kādam teikt priekšā atbildes, tad jums ir vajadzīga GSM „vabolīte”. Vēl viena atšķirība ir tā, ka diktofona skaņas kvalitāte ir ievērojami labāka.

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

GPS izsekošanas ierīce – ierīce, ar kuru pavisam ne visi sastopas sava ikdienas dzīvē. GPS izsekošanas ierīce – diezgan specifiskā ierīce, un tās uzdevums arī ir diezgan specifisks. Kādēļ ir vajadzīga GPS izsekošanas ierīce? Galvenokārt, lai izsekotu pašu cilvēku vai viņa automobili. Protams, nav obligāti atbildēt uz jautājumu par to, vai šī izsekošana ir slepena. Kādos gadījumos automobiļa izsekošana nav slepena? Piemēram, ja tas ir dienesta automobilis. Maksimālā darbības optimizācija ir svarīga katrai kompānijai, bet, ja laiks, kas ir patērēts komandējumiem, tiek izmantots neproduktīvi, tad kompānija cieš zaudējumus, gan no laika izlietojumu, gan arī no degvielas patēriņa redzespunkta. Tādos gadījumos izsekošanas iekārtas ir lietderīgas disciplīnas uzturēšanai darbinieku vidū, kuri tā vietā, lai strādātu, izmanto dienesta automobili personīgajos nolūkos.

Kā izvēlēties noklausīšanās iekārtas?

Kā izvēlēties noklausīšanās iekārtas?

Noklausīšanās ierīce ir pavisam nav vispopulārākais produkts pasaulē, tāpēc nav apbrīnojami, ka vairākums nezina, kādam nolūkam tā ir paredzēta un pēc kāda principa darbojas. Noklausīšanās ierīce palīdzēs jums attālā veidā tieši sadzirdēt, kas notiek jūs interesējošā objektā. Kā tā darbojas? Ļoti vienkārši. Jūs vienkārši ievietojat parastu, tālrunim paredzēto SIM karti noklausīšanās „vabolītē” un zvaniet uz šīs SIM kartes numuru. Noklausīšanās iekārta automātiski pieslēgsies, un jūs sadzirdēsiet, kas notiek tajā vietā, kur jūs atstājāt noklausīšanās ierīci.

Kā izvēlēties noklausīšanas ierīču detektoru?

Kā izvēlēties noklausīšanas ierīču detektoru?

Noklausīšanas ierīču detektors —ir lieta, kas nav nepieciešama visiem. Detektors ir nepieciešams, ja jūtat, ka kāds Jūs noklausās, vēro vai seko Jūsu automašīnai. Fakts, ka nepiederīgie zina noteiktu informāciju, kuru viņi nevarēja uzzināt, norāda, ka Jums kāds seko. Dzīvē ir patiešām brīnumainas sakritības, tādēļ, ja pēc meklēšanas Jūs neatradāt nekādu izsekošanas aprīkojumu, nesteidzieties apšaubiet noklausīšanas ierīču detektora kvalitāti. Noklausīšanas ierīču detektors palīdz atklāt noklausīšanas ierīces, IP kameras, GPS izsekošanas ierīces. Visu, kas pārraida signālu. Diemžēl detektori nevar atklāt ierakstīšanas kameras un balss ierakstītājus, kas veic ierakstu iekšējā atmiņā.