Diktafoni

Slēptais diktofons ir profesionāla digitālā ierakstīšanas sistēma. Kādos gadījumos ir nepieciešams slēptais diktofons? Situācijas var būt dažādas. Informāciju var sniegt dažādās formās, un tās saņemšanai ir nepieciešams izmantot speciālās ierīces. Plašs noklausīšanās ierīču klāsts ļaus izvēlēties to, ko Jūs meklējat..

DIKTAFONS MIKRO

88.00€ 99.00€ Bez PVN: 88.00€

Iespējams, mazākais mini diktofons, ko var viegli paslēpt un kas palīdzēs ierakstīt apkārtējās ska..

text_instock

88.00€ 99.00€ Bez PVN: 88.00€

DIKTAFONS PILDSPALVA

79.00€ Bez PVN: 79.00€

Slepenais diktofons pildspalva slepenai skaņas ierakstīšanai. Pildspalva ir ļoti ērti lietojama un..

text_instock

79.00€ Bez PVN: 79.00€

DIKTAFONS SLĒPTĀS ĀRĒJĀ AKUMULATORU (POWERBANK)

165.00€ 199.00€ Bez PVN: 165.00€

Tas ir slēpts diktafons, ksenona ārējā akumulatoru. Slēpts diktofons ir 2 ieraksta režīmi. Pirmais -..

text_instock

165.00€ 199.00€ Bez PVN: 165.00€

DIKTAFONS USB ATSLĒGA

58.00€ Bez PVN: 58.00€

Slēptais USB diktofons ir paredzēts skaņas ierakstīšanai. Tas neradīs nekādas aizdomas, jo izskatās..

text_instock

58.00€ Bez PVN: 58.00€

Ilgstošas darbības diktofons

127.00€ 150.00€ Bez PVN: 127.00€

Šo mazo diktofonu var viegli paslēpt automašīnā, zem galda mājās vai jebkurā vietā, kur vēlaties. Sl..

text_instock

127.00€ 150.00€ Bez PVN: 127.00€

Ilgtermiņa diktofons ar magnētu

135.00€ Bez PVN: 135.00€

Šis kompaktais diktofons ieraksta kvalitatīvu skaņu no 6-8 metru attāluma. Tā ir laba izvēle slēpta..

text_instock

135.00€ Bez PVN: 135.00€

MINI DIKTAFONS

99.00€ Bez PVN: 99.00€

Mazs mini diktofons ar augstu skaņas kvalitāti. Lieliski piemērots gadījumiem, kad nepieciešams to ..

text_instock

99.00€ Bez PVN: 99.00€

Pagarinātājs ar Wi-Fi diktofonu

201.00€ Bez PVN: 201.00€

Šim pilnīgi parastajam pagarinātājam, ko var iegādāties veikalā, iekšā ir uzstādīts WiFi diktofons...

2-3 Days

201.00€ Bez PVN: 201.00€

PROFESIONĀLS DIKTAFONS

317.00€ 336.00€ Bez PVN: 317.00€

Profesionāls mini diktofons ir paredzēts augstas kvalitātes skaņas ierakstīšanai. Tā mikrofona jutī..

text_instock

317.00€ 336.00€ Bez PVN: 317.00€

SLĒPTS DIKTAFONS PIESPRAUDES

93.00€ Bez PVN: 93.00€

Ja jūs sapņojat nemanāmi ierakstīt sarunas, diktofonu, brošas - tas ir tas, kas jums nepieciešams. D..

text_instock

93.00€ Bez PVN: 93.00€

SLĒPTS DIKTAFONS STUNDĀS

135.00€ Bez PVN: 135.00€

Tas nav vienkārši pulkstenis, ir diktofons. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, lai sāk..

text_instock

135.00€ Bez PVN: 135.00€

Slēpts mini diktofons ar WiFi

160.00€ Bez PVN: 160.00€

Mini diktofons ar WiFi ir neliela, bet jaudīga ierīce. WiFi diktofons darbojas, izmantojot WiFi sa..

text_instock

160.00€ Bez PVN: 160.00€

SPIEGU DIKTAFONS BRELOKS KĀ KAĶĒNS

125.00€ 150.00€ Bez PVN: 125.00€

Visiem vecākiem ir svarīgi bērnu labklājību. Ne katrs bērns ir tiecas atvērties un runāt par savām p..

text_instock

125.00€ 150.00€ Bez PVN: 125.00€

Parādīt 1 līdz 13 no 13 (lapuses: 1)

Slēpto diktofonu priekšrocības

Slepenie diktofoni ir labāki ar to, ka tiem ir ļoti jutīgs mikrofons, kas ļauj tiem ierakstīt daudz lielākā perimetrā nekā parastie diktofoni, un ieraksta kvalitāte ir ārkārtīgi augsta. Parastie balss ierakstītāji informāciju var ierakstīt tikai tad, ja balss vibrācija ir tuvu. Diktofons ir atstājam tieši telpā vai birojā, nebaidoties, ka kaut ko nedzirdēt.

Slēpto diktofonu akumulators

Cik ilgi diktofons var ierakstīt pēc vienas uzlādes? Viss atkarīgs no diktofona. Daži diktofoni ieraksta līdz pat 75 stundām. Parasti tik ilgs ieraksts nav vajadzīgs. Maz ticams, ka darbība notiks 75 stundas pēc kārtas, tāpēc šāda veida slepenie diktofoni ir aprīkoti ar balss aktivizēšanas funkciju. Tas nozīmē, ka diktofons ierakstīs tikai tad, ja vidē, kur tas ir atstāts, ir skaņa. Šī funkcija palīdz taupīt akumulatora darbības laiku, tāpēc diktofons pēc uzlādes strādā daudz ilgāk. Balss aktivizēšanas funkcijai ir arī tāda priekšrocība, ka diktofons ierakstīs tikai nepieciešamo informāciju, un tas neierakstīs ilgus un nevajadzīgus klusumus. Ja ir audio aktivizēšanas funkcija, diktofons ir gaidīšanas režīmā. Gaidīšanas režīms var būt līdz 125 dienām. Šis režīms ir ļoti nepieciešams, ja nav pastāvīgas piekļuves ierakstītājam, lai pārsūtītu un ielādētu failus.

Slēpto diktofonu dizains

Kā izskatās slepenais diktofons? Galvenokārt tas ir mini ierakstītājs, kuru var viegli paslēpt telpā vai pat starp personīgajām lietām. Sava mazā izmēra dēļ tas ir gandrīz nemanāms. Protams, ir arī balss ierakstītāji, kas ir maskēti kā kaut kādā ikdienā lietojamā priekšmetā: USB atslēga, pildspalva, automašīnas pults u.c. Šādu diktofonu ieguvums ir tāds, ka tos nevajag pat slēpt, jo nevienam pat nebūs aizdomas, ka tas var būt diktofons. Visaugstākās kvalitātes maskētais diktofons mūsu veikalā ir signalizācijas pults – diktofons. Tam ir ļoti jutīgs mikrofons īpaši augstas kvalitātes ierakstīšanai.

Kad var izmantot slēpto diktofonu?

Slēptais diktofons ir vajadzīgs tad, ja ir vajadzība iegūt kādus pierādījumus vai izvirzīt apsūdzību. Cilvēki, nezinādami, ka saruna tiek ierakstīta, rīkojas drosmīgi un nebaidās kaut ko apsolīt, jo galu galā jūs neko nepierādīsiet. Bieži vien šādas nepatīkamas situācijas rodas starp biznesa partneriem, kuri sola vienu un dara citu. Kad runa aiziet līdz tam, ka vienošanās rezultātam, tad partneris izliekas, ka neko tādu nav teicis un nesaprot, par ko runā. Šādu neuzticamu partneri "nolaiž uz zemes" ieraksts no slepenā diktofona. Diktofons var būt vajadzīgs arī tad, ja ir nepieciešama noteikta sensitīva informācija. Tā kā diktofons ir mazs un jutīgs, to nevajadzēs likt uz sarunu galda. Tas varēs atrasties jūsu kabatā vai somā. Pēc sanāksmes viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt ierakstus datorā un tos noklausīties. Diktofons ir labāks par noklausīšanās ierīci, kad jums ir nepieciešams saglabāt ierakstus un tos atskaņot jebkurā laikā. Noklausīšanās ierīce neieraksta skaņu, tāpēc, ja jūs tieši tajā brīdī nedzirdat teikto, tad jūs nekad neuzzināsiet par sarunas esamību. Vēl viena balss ierakstītāja priekšrocība salīdzinājumā ar noklausīšanās ierīci ir tā bezmaksas lietošana ārzemēs. Piemēram, jūsu vīrs dodas komandējumā, un jūs vēlaties zināt, ko viņš tur dara? Jūs varat ievietot noklausīšanās ierīci starp viņa personīgajām mantām, bet atcerieties, ka ārzemēs ir citi tarifi, tāpēc pat minūte noklausīšanās var jums dārgi maksāt. Un minūtes nebūs pietiekami, vai ne? Problēma ir ne tikai cenā, bet arī faktā, ka dažu operatoru kartes ārzemēs vienkārši nedarbojas. Ar diktofonu viss ir vieglāk. Jūs izvēlaties diktofonu ar ilgu gaidīšanas režīmu, un ierakstīšana notiks visu komandējuma laiku. Kad vīrs atgriezīsies no komandējuma, jums atliek tikai paņemt diktofonu un noklausīties ierakstus. Ar diktofonu jūs varat iet arī uz apmācībām vai semināriem, kur ierakstīšana ir aizliegta, jo jūs neviens nepieķers. Protams, mēs varam ierakstīt arī telefona diktofonā, bet, ja mums būtu jāizņem tālrunis, dalībnieki redzētu, ka viss tiek ierakstīts, un tad jums varētu rasties nepatikšanas. Mīnuss ir arī tas, ka tālruņa balss ierakstītāja jutība ir ievērojami zemāka.


                                        Bieži uzdotie jautājumi

Kādos gadījumos ir labāk izvēlēties diktofonu nekā noklausīšanas ierīci?

nepieciešama ļoti laba skaņas kvalitāte, kad Jūs nevarat klausīties reāllaikā, tad noklausīšanas ierīce ir sliktāka izvēle nekā diktofons.

Kā var noklausīties diktofona ierakstus?

Daži diktofoni ir savienoti tieši ar austiņu vadu, savukārt citi ir jāpievieno datoram, lai klausītos vai pārvietotu ierakstus.

Vai diktofons var ierakstīt bez klusuma pauzēm?

Dažiem diktofoniem ir šāda iespēja. Ja diktofonam ir skaņas aktivizēšanas funkcija, tad jā. Ja nē, ierakstīšana notiek visu laiku.